Aktualności

Nosidełko turystyczne, dziecięce BACK PACK PLUS Kees

Już od kilku lat aktywni rodzice nie muszą rezygnować ze swoich wielkich i małych podróży, gdy na świat przychodzi maluszek. Dzisiaj można znaleźć wielość nosidełek turystycznych stanowiących z jednej strony ogromną frajdę dla samych szkrabów, a z drugiej funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie dla mamy i taty.

BACK PACK PLUS Kees

Co więcej, takie nosidełka przydają się nie tylko na wyprawy w góry, ale są też dużo bardziej użyteczne na długich spacerach aniżeli konwencjonalne rozwiązania. Nosidełko turystyczne, dziecięce BACK PACK PLUS Kees to idealny przykład, bowiem stanowi w tym kontekście tak kompleksowe rozwiązanie, że umieszczając w nim malucha w odpowiedni sposób nie trzeba ani na chwilę bać się o jego bezpieczeństwo. Stabilna konstrukcja plus pięciopunktowe pasy dają pewność wygodnego i bezpiecznego właśnie utrzymania dziecka w siedzisku.

Pakowne rozwiązanie.

100% bezpieczeństwo, ale i wygoda.

Dzieci nie tylko muszą być bezpieczne, ale ważne jest również to, aby było im w takich warunkach jak najwygodniej, aby nie marudziły i czerpały jak najwięcej przyjemności z takich wycieczek. Pomyślał o tym producent niniejszego nosidełka – marka Kees, czego efektem jest naprawdę komfortowe ergonomiczne krzesełko z funkcjonalną możliwą regulacją wysokości i głębokości. To nie koniec wygód, warto także zwrócić uwagę na odpinaną nakładka z pluszu – na niej dziecko może śmiało oprzeć główkę.

Bezpieczeństwo dla dziecka.

Przyjemność – nie tylko dla maluszka, ale i rodzica.

W końcu to nie kto inny, ale właśnie mama bądź tata będą nieść na plecach malca w nosidełku. Kaas pomyśleli i o tym, czego efektem jest niska waga produktu (dokładnie 2,3 kg). Do wygody przyczyniają się także regulowane i anatomiczne pasy biodrowy i piersiowy. To one pozwalają na idealne dopasowanie wysokości nosidła do indywidualnych potrzeb. Są one także bardzo przyjemne w dotyku, bowiem wykonane z miękkiej siateczki. Kompleksowo podchodząc do tematu producent nie przeoczył także faktu, iż to przecież głównie ciepłe i gorące dni wybieramy się na wyprawy. Nosidełko w odpowiedzi na ten fakt zostało wzbogacone za pomocą tylnego panelu z przewiewnej siateczki. To dzięki temu można podczas użytkowania nosidełka cieszyć się  cyrkulacją powietrza na odpowiednim poziomie. Deszcz zaskoczy na rodzinnej wycieczce? Żaden problem! Nosidełko turystyczne, dziecięce BACK PACK PLUS Kees zostało wyposażone w specjalny daszek słoneczny z folią przeciwdeszczową.

Pas biodrowy.

Dodatkowe korzyści

Być może u niektórych w głowie pojawi się myśl: ok, wszystko super – ale jak mam nieść nosidełko, skoro jest jeszcze plecak, torba, dodatkowe bagaże… Żaden problem! Prezentowane
nosidło od Kaas zostało wzbogacone o pakowną część bagażową na niezbędne akcesoria. Nie brakuje w nim także dużej ilości funkcjonalnych kieszonek i przegródek. To nie koniec korzyści! W chwili słabości, kiedy poczuje się nagłą potrzebę odpoczynku – śmiało można skorzystać z składanej funkcji krzesełka, pozwalającej w łatwiejszy sposób odstawić dziecko.

Wygoda noszenia.

Podsumowując zalety:

komfort dla dziecka, wygoda dla rodzica
pakowna część bagażowa na niezbędne akcesoria
możliwość zabrania ze sobą dziecka na każdą wycieczkę
stabilność
dużo funkcjonalnych kieszonek i przegródek
plecakowy system noszenia
ergonomiczne ukształtowanie, profilowane szelki
boczne kieszonki z siatki na napoje

Wszystkie te udogodnienia i funkcje najlepiej obrazuje poniższa galeria.

Funkcjonalne kieszonki.

Wygodne pasy.

Komfort użytkowania.

Kompleksowe rozwiązanie.

Funkcjonalny daszek.

Na każdą pogodę.

 

Opis szczegółowy:

dla dzieci od 6 miesiąca do wagi 15 kg
max. obciążenie nosidełka: 18 kg
regulowany (3 stopniowy) pas biodrowy
anatomiczny, regulowany pas piersiowy
tylny panel z przewiewnej siatki
krzesełko wewnątrz z regulacją wysokości i głębokości
5 punktowe pasy bezpieczeństwa
odpinana nakładka z pluszu
lekka konstrukcja stelaża
waga: 2,3 kg
składana nóżka z funkcją krzesełka
w komplecie: daszek słoneczny z folią przeciwdeszczową
wymiary: 70 x 27 cm