Aktualności

Nosidełko dziecięce KOALA Neverland

Każdy z nas zapewne pamięta dzień, kiedy po raz pierwszy wybrał się z rodzicami w góry. Prawdopodobnie to właśnie wtedy zrodziła się w nas pasja do pieszej turystyki górskiej. Zamiłowanie to warto przekazywać swoim dzieciom i już od najmłodszych lat pokazywać im piękne widoki górskiego krajobrazu. Wiadomo jednak, że najmłodsze dzieci nie pokonają samodzielnie dłuższego odcinka szlaku. Po krótkiej wędrówce przeważnie potrzebują wsparcia silnych ramion taty. Idealną pomocą dla każdego ojca będzie zatem nosidełko turystyczne Koala firmy Neverland.

W nosidełku tym zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, zwiększających komfort zarówno dziecka, jak i noszącego. Pierwszym atutem tego produktu jest niewątpliwie regulowana wysokość położenia siedziska i pasów nośnych. Funkcja ta pozwala idealnie dopasować nosidełko do gabarytów dziecka, a tym samym gwarantuje jego wygodę i bezpieczeństwo. Siedzisko dziecka zostało pokryte wygodną tkaniną, odprowadzającą wilgoć, a wentylacyjny materiał zastosowany w pasach doskonale sprawdza się podczas wycieczek w upalne dni.

Siedzisko dla dziecka

Siedzisko dla dziecka

Aby dziecko czuło się jeszcze bardziej komfortowo, elementy łączenia podpory tylnej z podstawą zespolono gładkimi spawami tak, by wyeliminować ewentualne ryzyko obtarć nóżek dziecka.

Z racji tego, iż pogoda w górach potrafi szybko się zmienić, nosidełko wyposażone zostało w daszek przeciwsłoneczny wraz z nakładanym pokrowcem przeciwdeszczowym. Dzięki temu nasz mały towarzysz będzie chroniony w każdych warunkach atmosferycznych.

Daszek przeciwsłoneczny

Daszek przeciwsłoneczny

Koala to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy będą musieli przenosić małych turystów. Anatomicznie uformowany pas biodrowy, szelki oraz tylni panel pokryto specjalną pianką. Materiał ten dopasowuje się do kształtu pleców noszącego, co zapewnia sporą wygodę i bezpieczeństwo podczas obciążenia. Jest to niezwykle istotne gdy w nosidełku znajduje się dziecko, a dorosły musi wykazać się równowagą i stabilnością. Stabilność i elastyczność zapewnia także system nośny 3D Optifit. W produkcie zastosowano również szereg funkcjonalnych kieszonek. Pas biodrowy posiada zapinane na zamek kieszonki, w których można trzymać cenniejsze rzeczy, np. dokumenty czy aparat.

Pas biodrowy

Pas biodrowy

Trzy kieszonki z siateczki to doskonale miejsce na drobiazgi, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Spokojnie zmieścimy tam chusteczki lub mapę. Mniejsza komora nosidełka posiada izolację termiczną, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania żywności, którą zabierzemy na wyprawę.

Nosidełko zaopatrzone jest również w większą komorę, gdzie z łatwością zmieścimy inne potrzebne rzeczy, np. kurtkę przeciwdeszczową. Ponadto, nosidełko posiada szereg uchwytów służących do zamontowania dodatkowego wyposażenia. Dzięki temu bez problemu pomieści cały, niezbędny ekwipunek wyprawowy, zarówno dziecka, jak i dorosłego. W produkcie zastosowano także nowy rodzaj wzmocnionej klamry, która z pewnością wytrzyma niejedną wyprawę. Składana nóżka zapewnia stabilność na każdym podłożu, a w czasie wędrówki można ją schować pod komorą główną.

Składana nóżka

Składana nóżka

W komorze dolnej znajdziemy specjalną matę, przydatną do siadania lub przewijania dziecka. Elementy odblaskowe oddane do nosidełka zdecydowanie poprawiają naszą widoczność w górach i przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Lekki stelaż gwarantuje, że bez większego zmęczenia osiągniemy każdy cel wyprawy.

Opis:
materiał: POLIAMID 600D/PU HD
dopuszczalna waga dziecka: 20 kg
waga nosidełka: 2,9 kg
wymiary: ok. 75 x 26 cm
zgodne z normą EN 13209-1:2004
kolor: czerwony z szarymi elementami

Nosidełko dziecięce KOALA Neverland - przód

Nosidełko dziecięce KOALA Neverland - tył

Zobacz nosidełko dziecięce KOALA Neverland w Asport.pl