Aktualności

Nosidełka dziecięce firmy Neverland modele HIPPO i KOALA

Nosidełko dziecięce HIPPO NeverlandKOLEKCJA 2012
Każdy miłośnik gór pewnego dnia postanawia założyć swoją rodzinę. To radosne wydarzenie nie powinno jednak przekreślać górskich wędrówek. Wycieczki w góry z najmłodszymi są możliwe. Wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zastosowanym przy nosidełkach dla dzieci. Ten sprzęt turystyczny pozwoli na zaszczepienie miłości do gór wśród najmłodszych członków rodziny. Nosidełka firmy Neverland są niezwykle praktyczne, możne je wykorzystywać zarówno podczas górskich wycieczek jak i na co dzień, na spacerze czy zakupach.

Nowe modele nosidełek Neverland posiadają dużo praktycznych rozwiązań, które ułatwią nam wycieczki z dzieckiem. Pierwszym jest zastosowanie specjalnej przewiewnej i wytrzymałej siatki na tylnym panelu. Miękkie szelki pokryte pianką oraz anatomicznie przystosowany pas biodrowy sprawiają, że plecy nie są przeciążone.

Nosidełka dla dzieci można regulować tak, aby dopasować je do wymiarów rodzica i dziecka. Specjalny system nośny 3D OPTIFIT pozwala na doskonałe dopasowanie nosidła do wymiarów noszącego.

Siedzisko dla dziecka również posiada możliwość regulacji, zarówno wysokość jak i pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu można jak najdokładniej dopasować nosidełko do rozmiarów malucha. Dzięki temu dziecko siedzi wygodnie, nie wierci się, więc łatwiej jest je nieść na plecach. Odpowiednia regulacja pasów bezpieczeństwa oraz siedziska, gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo dla naszych pociech, oraz sprawi, że dziecko pozostanie w nosidełku.

Dodatkowo nosidełka Koala i Hippo posiadają dwie komory: mniejszą i większą na większe bagaże. Siateczkowe kieszonki oraz kieszenie na pasie biodrowym pomagają w utrzymaniu porządku w nosidełku. Dzięki nim wszystko co potrzebne jest zawsze pod ręką.

Nosidełka Neverland nie dadzą się zaskoczyć nawet pogodzie. Oba modele posiadają dopinany daszek przeciwsłoneczny, który uchroni naszą pociechę przed nadmiernym słońcem. W specjalnej kieszonce został również umieszczony pokrowiec przeciwdeszczowy, który w razie deszczu należy nałożyć na daszek przeciwsłoneczny.

Opis:

materiał: POLIAMID 600D/PU HD
dopuszczalna waga dziecka: 20 kg
waga nosidełka: 2,2 kg
wymiary:75 x 26 cm
zgodne z normą EN 13209-1:2004
nosidełko Hippo: zielone
nosidełko Koala: czerwone

Nosidełko dziecięce HIPPO Neverland

Nosidełko dziecięce HIPPO Neverland